• Повітроохолоджувачі настінні створені для зниження температури повітря у відсіках для охолодження, сховищах для картоплі та овочів, морозильних відсіках, сушильних цехах та інших промислових приміщеннях. Виробники пропонують системи безпосереднього охолодження, що функціонують з компресорними установками. Для взаємодії з гліколевими агрегатами апарати працюють з чилерами для охолодження рідини та проміжними холодоносіями.

  Систематизація повітроохолоджувачів за видом кріплення

  Комерційні повітроохолоджувачі випускаються в різних модифікаціях. Дивлячись по тому, як вони кріпляться, розрізняють кілька типів:

  • настінні,
  • підлогові,
  • стельові.

  Моделі також відрізняються одна від одної по типу потужності. Настінні агрегати мають великий робочий потенціал, тому можуть виконувати функції холодильного або морозильного відсіку. Завдяки їм можна обладнати приміщення для заморожування та зберігання заморожених продуктів. Підлогові та стельові моделі менш потужні.

  Експлуатаційні властивості настінних повітроохолоджувачів

  Повітроохолоджувачі настінніПовітроохолоджувачі настінні називаються комерційними в тому випадку, якщо обслуговують камери для охолодження та заморожування продукції обсягом до 400 куб. Найвідоміші - це підвісні "кубічні настінні" апарати з вентиляторами, встановленими на передній стороні. Компактні агрегати кріпляться до стелі, вони укомплектовані всмоктувальними вентиляторами. Також є моделі, що підвішуються на стелі, із двостороннім розподілом повітряного потоку. Апарати безпосереднього охолодження холодоагенту укомплектовані корпусом з дренажною підставкою, випарником та вентиляторами для обдування.

  При виборі конструкції слід звернути увагу на такі показники: розміри випарника, відстань між ламелями, продуктивність роботи вентиляторів, механізм повітряного розподілу, різницю температур на вході та виході з пристрою та точку кипіння холодильного агента. При неправильному виборі система не буде достатньо ефективною у роботі. Це спричинить прискорення висушування повітря в морозильному відсіку, а також порушення температурного режиму зберігання продукції.

  Випарники укомплектовані теплообмінником із системи алюмінієвих ламелей та мідних труб. Якщо конструкція використовуватиметься в несприятливих умовах, наприклад, у приміщеннях для зберігання копченої та солоної продукції, необхідним є захисне епоксидне покриття. Виробники фірми Alfa Laval для захисту ламелей використовують катафорезне покриття. Піддони та корпуси виготовляються зі сталі, пластику або алюмінію.

  Для ефективної роботи настінні повітроохолоджувачі укомплектовані природними повітряними відтайками. У приміщеннях з низькими температурами необхідно застосовувати відтайку гарячими парами холодоагенту або електричне відтавання. При необхідності агрегати доукомплектовують електричним підігрівом дренажної трубки та решіток вентилятора. Також може знадобитися ізоляція для піддона.

  Повітроохолоджувачі ECO СТЕ

  Охолоджувачі серії ECO СТЕ використовуються для морозильних відділень, у яких зберігається заморожена та свіжа продукція. Ці апарати дуже компактні, тому не займають багато місця. Серія оснащена високоякісними змійовиками. Змійовики виготовлені з мідних трубок з внутрішнім оребренням та алюмінієвих ребер особливого профілю. Система передбачає роботу із модернізованими холодильними агентами.

  Повітроохолоджувачі ECO EP

  Ця серія була випущена для взаємодії з невеликими холодильними камерами, вітринами та шафами. Вона укомплектована високоякісними змійовиками. Змійовики виготовлені з мідних трубок з внутрішнім оребренням та алюмінієвих ребер особливого профілю. Таким чином, система передбачає взаємодію із сучасними холодоагентами. Якщо температурні показники камери, що охолоджується, нижче –5°С, необхідно встановити електросистему для відтавання. При температурі ≥ –12°C піддон для талої води також обладнаний електричним нагрівачем. В особливих випадках система доукомплектовується двигунами для вентиляторів, системою розморожування та змійовиками.

  Купівля настінного повітроохолоджувача

  Купити настінні повітроохолоджувачі виробництва відомих торгових марок ECO/Luvata, GEA Kueba, GEA Goedhart, Guentner, Lu-Ve Contardo, Alfa Laval можна у компанії «ЕнергоХолод». Підбір агрегатів здійснюється залежно від потреб конкретної морозильної камери. Деякі моделі мають особливі можливості та функції. Якщо у вас є запитання, звертайтесь до менеджерів компанії, вони допоможуть вибрати правильну модель.

  Відповіді на поширені запитання

  Навіщо створені настінні повітроохолоджувачі?

  ✅ Охолоджувачі розроблені для зниження температурних показників повітря у відсіках для охолодження, сховищах для картоплі та овочів, морозильних камерах, сушильних цехах та інших промислових приміщеннях.

  Яка функція у настінних повітроохолоджувачів серії ECO СТЕ?

  ✅ Повітроохолоджувачі ECO СТЕ створені для холодильних камер зберігання замороженої та свіжої продукції.

  Яка функція у настінних повітроохолоджувачів серії ECO EP?

  ✅ Ця серія була випущена для взаємодії з невеликими холодильними камерами, вітринами та шафами.