Конденсатори

Конденсатори повітряного охолодження – це установки, за допомогою яких відбувається відведення теплової енергії від холодильних камер. Вони влаштовані таким чином: мідний змійовик та ламелі з'єднані в оцинкованому сталевому корпусі з дифузорами. Там розміщуються вентилятори, які працюють інтенсифікаторами процесу теплообміну. Перед тим, як купити конденсатор, ознайомтеся з особливостями конструкції.

Класифікація конденсаторів для холодильного обладнання

Конденсатори повітряного охолодженняКонденсатори для холодильного обладнання випускаються у двох модифікаціях:

 • з повітряним охолодженням;
 • з водяним охолодженням.

Особливо цінуються повітряні конденсатори. Вони легко встановлюються та обслуговуються. Конструкція складається з теплообмінника та вентиляторного блоку. Їхня вартість значно нижча, ніж в апаратів з водяним охолодженням, а можливостей для експлуатації більше. Крім цього, вони практично не схильні до корозії.

Використовуються у таких пристроях:

 • пересувне обладнання для холодопостачання магазинів;
 • у парі з компресорно-конденсаторними холодильними агрегатами різних апаратів високої продуктивності;
 • у повітряних кондиціонерах з витримкою всіх необхідних налаштувань;
 • повітроохолоджувальних прилавках, вітринах тощо;
 • у чилерах та охолоджувачах молочної продукції;
 • автотранспорті, наприклад, для перевезення морозива.

Установкам з водяним охолодженням у процесі роботи потрібна вода або спеціальна рідина.

Експлуатаційні властивості конденсаторів повітряного охолодження

Конденсатор повітряний – це апарат, у якому холодильний агент (фреон) віддає тепло у навколишнє середовище під час переходу з пароподібного стану в рідкий.

Він представлений змійовиком з ореброваних мідних труб. Це труби з гофрованими алюмінієвими пластинами та точним кроком ламелі. Вони розташовуються по всьому простору у кожусі з металу.

Для покращення роботи в конденсатор охолодження входять осьові вентилятори. Через високоефективний виносний конденсатор збільшується продуктивність всієї установки. Розміри робочої поверхні теплообмінного апарату впливають на температурні показники холодильного агента, що надходить у компресор.

Недостатня площа трубок призводить до підвищення тиску, наслідком чого є збільшення температурних показників. Навантаження на обладнання зростає, тому вентилятори працюють без перерви. Це призводить до швидкого зношування і виходу з ладу деталей, а також великих витрат електричної енергії. Перед тим, як купити конденсатор повітряного охолодження, краще проконсультуватися з фахівцями.

Специфіка роботи конденсатора повітряного охолодження

Площа та технічні характеристики теплообмінного апарату впливають на температурні показники та тиск холодильного агента, що подається у конденсатор.

Якщо зменшено площу ребра труб, тиск і температура будуть збільшуватися. Продуктивність установки знижується, а навантаження зростає. Вентилятори за таких умов працюють практично без перерви. Споживання електричної енергії зростає. Це негативно впливає на всі компоненти виробів, призводить до швидкого зносу та зменшення терміну експлуатації.

Виробники конденсаторів холодильного обладнання

Сьогодні є кілька великих фірм, які представляють свою продукцію. Це Alfa Laval, ECO Luvata, Maneurop та Garcia Camara. Розробники модернізували свої апарати таким чином, щоб у разі заміни можна було підібрати аналогічну модель іншого виробника. Це спрощує роботу сервісних та монтажних служб. Механізм системи у всіх розробників схожий. Ціна залежить від країни виробництва та бренду. Вартість обладнання, випущеного в європейських країнах, значно вища, ніж зібраного в Китаї.

Як вибирати повітряний конденсатор

На ефективність охолодження холодильного агента, що надходить з компресорної установки, впливає діаметр та кількість вентиляторів. Потужність роботи, що рахується у кВт, обумовлена характеристиками крильчатки вентилятора та швидкістю його обертання.

При виборі повітряного конденсатора необхідно враховувати, в якій сфері буде залучена установка, і які характеристики у холодильного обладнання.

За устаткуванням потрібен догляд. Їх миють із протигрибковими засобами під напором води. Також контролюють стан ламелей та швидкість обертання вентилятора. Холодильний конденсатор повинен бути без механічних пошкоджень, щоб не сталося витоку.

При виборі приділіть увагу наступним даним:

 • кількість споживаної електричної енергії;
 • який холодильний агент потрібний для роботи;
 • ККД конденсатора.

Конденсатори холодильного обладнання від «ЕнергоХолод»

Купити конденсатори для холодильних установок від Bristol, Embraco Aspera, Copeland, Danfoss, Maneurop, Sanyo та Frascold можна в інтернет-магазині «ЕнергоХолод». Також можна вибрати автоматику для холодильного обладнання, залученого в охолодженні та заморожуванні риби, м'яса фруктів, овочів та напівфабрикатів. Обладнання має гарантійний термін обслуговування, доступні ціни та відрізняється гарною якістю. Для того, щоб конденсатор купити, зателефонуйте за номером телефону +38(067)5558600 (дзвінок безкоштовний). Ви отримаєте консультацію та допомогу у підборі обладнання.

Відповіді на поширені запитання

Із чого складається конденсатор повітряного охолодження?

✅ Обладнання налаштовано таким чином: мідний змійовик та ламелі з'єднані в оцинкованому сталевому корпусі з дифузорами. Там розміщуються вентилятори, які працюють інтенсифікаторами процесу теплообміну.

Які є типи конденсаторів для холодильного обладнання?

✅ Конденсатори для холодильного обладнання випускаються у двох модифікаціях: з повітряним охолодженням та водяним охолодженням.

Які моделі конденсаторів для холодильного обладнання сьогодні популярні?

✅ Особливо цінуються повітряні конденсатори. Вони легко встановлюються та обслуговуються.

Фильтры товаров
Производительность
Количество вентиляторов
  Більше (1)
Цена

 – 

 • 0
 • 40000