Герметичні спіральні компресори

 • Герметичні спіральні компресори – одні з найякісніших та довговічних механізмів. Ви можете бути впевненими, що вони забезпечать хорошу роботу вашої холодильної установки.

  Герметичний компресор спірального типу – це апарат для нагнітання газу. Його принцип полягає у русі спіральної деталі по заданій траєкторії. Під час цього руху відбувається вкидання робочого газу, його компресія та витіснення з апарату. Цей робочий цикл повністю завершується за один оберт спіральної деталі. На сайті фірми «ЕнергоХолод» є великий вибір даних моделей від провідних світових виробників BITZER, DANFOSS, DANFOSS PERFORMER, Maneurop, Copeland, Tecumseh, INVOTECH та інших. Ви можете придбати всю продукцію із гарантією якості. Для того, щоб вибрати потрібну модель, зверніть увагу на технічні характеристики, робочі показники, властивості та інші якості.

  Особливості та переваги герметичних спіральних компресорів

  Стиснення та розширення холодоагенту – це важливий етап роботи холодильних агрегатів. Базовий робочий центр установки – дві спіралі. Простір між ними заповнено газом. Одна спіраль жорстко закріплена, а друга у ній і обертається по витках першої спіралі. Через обертання газ стискається і доставляється до виходу під високим тиском.

  Герметичний спіральний компресорЗавдяки особливостям механізму газ стискається відразу в кількох областях, тому його параметри змінюються поступово, а подача здійснюється безперервно. По внутрішньому шляху спіралі здійснюється накачування, а зовнішньому шляху – всмоктування.

  Герметичні спіральні компресори мають ряд позитивних характеристик:

  • камера для компресії має об'єм, що звужується зовні до центру;
  • радіальний отвір у центральній камері покращує процес накачування;
  • відсутні нагнітальні клапани, тому що ступінь нагнітання газу закладено в системі спочатку;
  • відсутність постійних зворотно-поступальних рухів сприяє зниженню рівня шуму і вібрації;
  • процес нагнітання холодоагенту безперервний завдяки особливостям конструкції спіралей;
  • установка досить проста в експлуатації та обслуговуванні, тому користується популярністю.

  Головні переваги герметичного спірального компресора такі:

  • високий коефіцієнт корисної дії;
  • немає втрат у клапанах під час роботи;
  • мінімальна відмінність тиску забезпечує невеликі перетікання всередині пристрою.

  Герметичний спіральний компресор досить простий в обслуговуванні, тому його легко ремонтувати.

  Відмінності герметичних спіральних компресорів

  Ці апарати мають цілий ряд переваг перед гвинтовими та поршневими механізмами.

  • Низький рівень шуму завдяки спеціальній конструкції. Це дозволяє використовувати апарати в холодильних пристроях.
  • Високий рівень ККД – це одна з найбільш енергозберігаючих моделей.
  • Надійність – система може використовуватися в установках, які працюють безперервно.
  • Економність – вони перевершують навіть поршневі компресори, оскільки споживають мало електроенергії.
  • Компактність – відносно невеликі габарити.
  • Стабільність – відсутність втрати в клапанах та мінімальні внутрішні перетічки.
  • Практичність – пристрій легко обслуговувати під час експлуатації та за необхідності ремонтувати.

  Якщо порівнювати спіральний механізм з поршневим механізмом, він значно виграє, оскільки має вдвічі менше деталей, тому його розміри теж менше на 50 відсотків. Це сприяє тому, що спіральні конструкції мають попит у споживачів.

  Герметичні спіральні компресори компанії Copeland Scroll

  Спіральні компресори Copeland Scroll – це сучасні апарати, що використовуються в конденсаторних системах, холодильних агрегатах та пристроях для кондиціювання. Холодопродуктивність компресорів Scroll до 200 кВт, тому на сучасному ринку вони знаходяться у категорії найпотужніших.

  Якщо порівнювати герметичні спіральні компресори Copeland Scroll з поршневими пристроями, їх продуктивність і спектр застосування набагато більше. Мотор працює плавно, тому зменшується кількість рухів усієї системи. Спіральні конструкції Copeland Scroll виготовлені за унікальною технологією, що гарантує тривалий термін експлуатації. Вага і розмір компресорів даної моделі невеликий, тому вони набагато менші за напівгерметичні апарати.

  Герметичні спіральні компресори фірми Bitzer, Euroscroll

  Інтелектуальна схема "Узгодження" є унікальною особливістю даної моделі. Вона дозволяє обом спіралям швидко взаємодіяти між собою. Завдяки цій схемі відбувається підвищення ефективності герметизації всіх камер стиснення з регулятором тиску в осьовому та радіальному напрямку без додаткових ущільнювачів. При цьому можливість пошкодження через протікання рідини або сторонніх частинок також зводиться до мінімуму завдяки пластичності схеми. Такі схеми можуть взаємодіяти й з холодильними агентами, які не містять хлор.

  Корпорація BITZER створила та запатентувала унікальну схему герметичних спіральних компресорів для холодильних установок.

  Спіральні компресори безперервно модернізуються та доповнюються новими технологіями. Наприклад, останнім часом були додані такі покращення:

  • радіальне та осьове узгодження механічних частин;
  • охолодження газом, що всмоктується;
  • влаштування відцентрового масловиділення.

  У Ротенбурзі з 2003 випускаються спіральні компресори модифікації ESH7. Ось основні характеристики цих моделей:

  • раціоналізована стабільність спіралі;
  • мотор охолоджується газом, що всмоктується, на кшталт системи в напівгерметичному агрегаті;
  • потужні спіралі витримують велике навантаження;
  • осьове ущільнення виготовлене зі спеціального матеріалу;
  • тертя під час роботи відсутнє;
  • виведення олії з агрегату менше, ніж 0,2 відсотка;
  • проміжок підшипника спіралі зменшено;
  • підшипник не має додаткових навантажень;
  • характер осьового навантаження постійний.

  Герметичні спіральні компресори марки Danfoss

  Герметичні спіральні компресори Danfoss випускаються у двох модифікаціях: MLZ та LLZ. Вони були створені для середніх та низьких температурних режимів. Їх можна використовувати у складних та несприятливих умовах. Наприклад, це можуть бути морозильні відсіки, кліматичні системи та інші холодильні пристрої. Дані апарати укомплектовані мобільною спіраллю та потужним мотором. Завдяки цьому відбувається ефективний контроль обертання та всіх етапів роботи системи. За допомогою впорскування пари відбувається посилення холодопродуктивності.

  Більше, ніж 30 відсотків енергії, економиться через модернізовану спіраль і два різні співвідношення величин тиску в різних сферах використання апарату. Система охолодження двигуна спроєктована таким чином, щоб підвищити ефективність споживаної електроенергії. Компанія Danfoss надає споживачам компресори, що мають найбільшу герметичну ємність. Тому продуктивність охолодження вони мають від 52 до 185 кВт. Для того, щоб покращити роботу холодильного агрегату, було встановлено точну систему контролю за вологістю та температурою повітря. Компресорні установки Danfoss мають можливість регулювання швидкості крутіння лопатей, вони пройшли всі стадії випробування та підтвердили свою ефективність. Установка та обслуговування апаратів не становлять труднощів, для цього не потрібно спеціальних знань.

  Щоб конструкція могла безперебійно працювати за будь-яких умов, було створено контроль над виділенням олії. У спіральних конструкціях також знижено рівень шуму. Тиха робота забезпечується плавними та безперервними рухами спіралі. Компресори фірми Danfoss, що працюють на помірній швидкості, не завдають жодного шуму та вібрацій. Установка та експлуатація полегшені завдяки тому, що ці апарати поєднуються з різними холодильними агентами. Внаслідок невеликих розмірів можна оптимізувати простір у холодильних агрегатах. Сертифікати європейської якості є у всіх моделей. На виробництвах фірми Danfoss постійно працюють інженери над поліпшенням та сучасними технічними рішеннями, щоб продукція, що випускається, відповідала високим стандартам та очікуванням споживачів. Герметичні спіральні компресори – це сучасні аналоги гвинтових та поршневих моделей. Тому висока продуктивність та тривалий термін служби перевірені часом.

  Герметичні спіральні компресори компанії Danfoss Performer

  Спіральний герметичний компресор Danfoss Performer укомплектований таким чином:

  • форма спіралі для холодильного агента R22 модернізована;
  • інноваційне ущільнення PTFE виключає невеликі перетікання;
  • теплопередача між газом, що нагнітається і всмоктується, знижує шум внаслідок встановлення запобіжного екрана;
  • центрування нижнього підшипника раціоналізоване;
  • центральна втулка та кришка електромотора доопрацьовані та запатентовані

  Підприємство Danfoss Performer зосередило свої зусилля на сучасних та результативних методах для виробництва конкурентоспроможних апаратів. При цьому однією з головних цінностей компанії є турбота про екологію та впровадження енергозберігаючих технологій.

  Ефективність та висока продуктивність механізмів дозволяє завойовувати авторитет у покупців. Герметичні спіральні компресори цієї фірми застосовуються для різних спеціальних пристроїв кондиціювання, холодильних агрегатів, систем вентиляції тощо. Сучасна генераторна технологія, що використовується в установках, допомагає здійснювати температурний контроль дуже точно. Це особливо важливо для ІТ-техніки. Завдяки їй можна контролювати також вологість повітря та інші процеси.

  Герметичні спіральні компресори Performer фірми Danfoss відрізняються високою продуктивністю і водночас можуть використовуватись для більшості систем кондиціювання та холодильних агрегатів, представлених сьогодні. Корпорація спрямовує всі зусилля на те, щоб виробляти техніку з використанням прогресивних технологій та забезпечувати для своїх клієнтів найкращі результати. Завдяки використанню устаткування фірми Danfoss ви зможете оптимізувати робочі процеси, знизити витрати на електричну енергію та збільшити продуктивність.

  Сфери застосування герметичних спіральних компресорів

  Ви можете використовувати герметичні спіральні агрегати у різних установках. Вони багатофункціональні та практичні. Це можуть бути:

  • системи охолодження;
  • системи кондиціювання;
  • холодильні камери;
  • охолоджувальні вузли на комп'ютерних центрах, АТС та серверах;
  • теплові насоси;
  • автономні агрегати у торгових центрах та інші пристрої.

  Де придбати герметичний спіральний компресор

  Фірма «ЕнергоХолод» є відомим постачальником компресорів України. Це офіційно зареєстрована компанія. Вона постачає у продаж обладнання від відомих на світовому ринку фірм. За вісім років існування "ЕнергоХолод" добре зарекомендував себе серед покупців.

  Обслуговування клієнтів здійснюється якісно, тому ви можете бути впевнені в товарі, що купується. Щоб купити герметичні спіральні компресори, зателефонуйте представникам компанії «ЕнергоХолод». Якщо у вас є питання, менеджери дадуть відповіді та допоможуть зробити правильний вибір.

  Відповіді на поширені запитання

  Як працює герметичний спіральний компресор?

  ✅ Герметичний компресор спірального типу – це апарат для нагнітання газу. Принцип його дії полягає у русі спіральної деталі по заданій траєкторії.

  Який герметичний спіральний компресор найпотужніший?

  ✅ Холодопродуктивність компресорів Scroll до 200 кВт, тому на сучасному ринку вони знаходяться у категорії найпотужніших.

  Які переваги герметичних спіральних компресорів?

  ✅ Головні переваги герметичної спіральної конструкції такі: під час роботи немає втрат у клапанах; мінімальна відмінність тиску забезпечує невеликі перетікання всередині пристрою; коефіцієнт корисної дії високий.