• Повітроохолоджувачі двопоточні - це охолоджувальні системи, призначені для переміщення повітря відразу у два напрямки. Вони популярні для встановлення в лабораторіях, цехах, складах та інших приміщеннях, де необхідна постійна циркуляція охолодженого повітря.

  Теплообмінник такого охолоджувача, як і більшості інших, складається з безшовних мідних, оребрених зовні алюмінієвими ламелями, труб. Має високий ступінь стійкості до корозії та інших видів руйнувань. Також є спеціальний конденсатовідвідник, встановлений у піддоні, через який відводиться конденсат.

  Найкраще встановлювати його посеред приміщення якомога вище, тому що холодне повітря однаково буде потрапляти вниз. Через нижні отвори тепле повітря затягується всередину за допомогою вентиляторів, проходить через холодоагент, який випаровується в трубах, забираючи тепло з їх поверхні. Повітря охолоджується та виходить назовні, розподіляючись одночасно у дві сторони.

  Двопоточні повітроохолоджувачі: особливості конструкції та принцип роботи

  Повітроохолоджувачі двопоточніТака система досить проста за своєю конструкцією та принципом роботи, проте має високу ефективність. З приміщення повітря закачується вентилятором у простір всередину системи, оточений оребреними трубами з холодоагентом, що закипає всередині. Процес закипання вимагає багато енергії, яку він бере від стінок труб, а ті, своєю чергою, з повітря, що надійшло. В результаті охолоджене повітря розноситься вентиляцією рівномірно в праву та ліву сторону, завдяки чому приміщення рівномірно охолоджується. Для цього вентилятор знаходиться по поздовжній лінії системи охолодження.

  Двопоточні повітроохолоджувачі мають такі особливості:

  • Повітря в системі спочатку потрапляє на вентилятор, а потім проходить через відсік теплообміну, після чого охолоджений рівномірний потік повітря виходить назовні. Це зручно, коли потрібно створити прохолодний клімат та низькі температури у приміщенні, не спрямовуючи потік повітря на сам продукт, або людей, які перебувають у приміщенні;
  • Компактні розміри, але охолоджується досить велика площа.

  Важливо: якщо є ймовірність, що потрібно направити потік охолодженого повітря вниз, а не в сторони, краще відразу вибирати охолоджувач з такою можливістю (зворотного потоку).

  • Існують повітроохолоджувачі двопоточні з варіантами установки: на підлогу, на стіну, на стелю. Варто вибирати ті, які найбільш зручні для монтажу, та поширення повітря в приміщенні, що охолоджується.
  • Моделі цього типу мають різні класи захисту корпусу за стандартом DIN 40050: IP42, IP44, IP54.

  Важливо: при виборі краще віддати перевагу з класом ізоляції F та системою захисту від перевантаженої мережі.

  Двопоточний повітроохолоджувач та кондиціонер: у чому відмінності?

  Кондиціонер не завжди й не всюди можна встановити. Іноді особливості архітектури приміщення та будівлі в цілому не дозволяють цього зробити, а необхідність така є. У таких випадках можна встановити повітроохолоджувач двопоточний, тому що він не має жодних особливих вимог, та зовнішнього блоку з боку вулиці. Плюс він витрачає набагато менше електроенергії. Можливо, це не так важливо для маленьких просторів, але в масштабах великих промислових приміщень це має значення. Вартість охолоджувачів значно нижча, ніж промислових кондиціонерів.

  Двопоточний повітроохолоджувач, де використовують?

  Найчастіше таких систем потребують ті приміщення, які часто потрібно охолодити швидко і рівномірно. Наприклад, виробництва, морозильні камери й т.д. Завдяки їм більшість продуктів можна зберігати набагато довше, тому їх нерідко можна зустріти в складських приміщеннях харчових виробництв і супермаркетів.

  Купити повітроохолоджувач двопоточний у магазині "ЕнергоХолод"

  Не зважаючи на те, що на ринку присутній величезний вибір повітроохолоджувачів, не завжди вдається підібрати дійсно хороше обладнання без відвідування спеціалізованих магазинів.

  В інтернет-магазині "ЕнергоХолод" можна купити двопоточний повітроохолоджувач у гарному співвідношенні ціна-якість. Компанія займається імпортом систем охолодження для будь-яких завдань та виробництвом агрегатів тривалої експлуатації.

  Оформити замовлення на певну модель можна прямо на сайті, або отримати консультацію і визначившись з моделлю і типом, оформивши замовлення через телефон. Доступне доставлення по всій Україні. Існують партнерські умови співпраці для оптових компаній, що торгують.

  Відповіді на поширені запитання

  Де встановлюють двопоточні повітроохолоджувачі?

  ✅ У приміщеннях, де необхідне рівномірне охолодження повітря без прямого потоку, таких як лабораторії, склади, повітряні шлюзи й т.д.

  Як розмістити двопоточний повітроохолоджувач?

  ✅ Найкраще встановлювати його посеред приміщення, якомога вище, тому що холодне повітря однаково буде потрапляти вниз.

  Які є можливі варіанти встановлення?

  ✅ Існують повітроохолоджувачі двопоточні з варіантами установки: на підлогу, на стіну, на стелю. Варто вибирати ті, які найбільш зручні для монтажу, і поширення повітря в охолоджуваному приміщенні.