• Повітроохолоджувач стельовий – це важливий елемент морозильних агрегатів. Без нього неможливо охолодити чи заморозити продукцію. Він є компактним і ефективним апаратом, що створює і зберігає спеціальний мікроклімат, необхідний для збереження продукції.

  Апарат має малу потужність, тому використовується частіше в невеликих приміщеннях. Він також може бути встановлений у кімнатах із низькою стелею. Відмінною рисою є компактність, тому він не займає багато місця в морозильних агрегатах і дозволяє ефективно використовувати вільний простір. Найкраще його встановлювати в холодильниках маленьких магазинчиків та закладів громадського харчування для зберігання ковбас, м'яса, напоїв та інших продуктів.

  Фірма "ЕнергоХолод" займається постачанням холодильного обладнання. У нас ви можете купити стельовий повітроохолоджувач за вигідною ціною.

  Особливості та призначення стельових повітроохолоджувачів

  Установки створені для:

  • зниження температури у різних холодильних установках;
  • створення необхідного мікроклімату у складських приміщеннях, де зберігаються продукти.

  На вартість пристрою впливають особливості конструкції. Стельові повітроохолоджувачі поділяються на:

  • побутові - вони не призначені для застосування у промисловості, найчастіше їх встановлюють як системи кондиціювання;
  • промислові – такі установки залучені для охолодження технічних засобів, наприклад, генераторів, як охолоджувач у них використовується вода;
  • комерційні – дані апарати встановлюються на складах та інших комерційних приміщеннях, для охолодження у разі застосовується фреон.

  Повітроохолоджувачі дозволяють збільшити термін зберігання продуктів, тому їх широко використовують у різних промислових зонах.

  Повітроохолоджувачі Garcia Camara

  Повітроохолоджувач стельовийСтельовий повітроохолоджувач Garcia Camara вважається одним з найефективніших. Він випускається іспанською компанією, що широко відома своїми товарами для морозильних систем. Фірма Garcia Camara пропонує покупцям великий асортимент повітроохолоджувачів. Ви можете вибрати моделі з одним та двостороннім наддувом. Також повітроохолоджувачі відрізняються між собою за такими параметрами: електрична потужність, витрата повітря, швидкість відтавання, робоча потужність. Їх можна встановлювати як у торгових, так і в промислових зонах

  Ціна на повітроохолоджувачі Garcia Camara прямо пропорційно залежить від технічних і функціональних параметрів.

  Наприклад, плоскі моделі, що мають невелику габаритну висоту, монтуються у складських приміщеннях, заповнених доверху товарами. Стельові двопотокові повітроохолоджувачі Garcia Camara є найкращим вибором для невеликих і середніх за розміром холодильних агрегатів, а також малих виробничих приміщень. Через те, що у них компактні невеликі розміри, робочий простір використовуватиметься максимально ефективно. Механізм дії стельового повітроохолоджувача фірми Garcia Camara заснований на наступній схемі: вони забирають повітря, розташоване внизу, і видмухують його за допомогою вентиляторів через робочий блок у дві сторони. Такий тип пристроїв найчастіше використовується у відсіках для зберігання сирів, квітів та інших виробничих камер. При цьому створюється однаковий розподіл холодного повітря в кімнаті, що рухається з малою швидкістю.

  Номінальна продуктивність в кВт для стельового повітроохолоджувача фірми Garcia Camara:

  • SC1 Tª у приміщенні 10 ºC, Tª випаровування 0 ºC;
  • SC2 Tª у приміщенні 0 ºC, Tª випаровування -8 ºC;
  • SC3 Tª у приміщенні -18 ºC, Tª випаровування -25 ºC;
  • SC4 Tª у приміщенні -25 ºC, Tª випаровування -31 ºC.

  Повітроохолоджувач стельовий фірми Garcia Camara можна купити на нашому сайті. В асортименті представлені такі моделі:

  • GARCIA CAMARA серії EDS – стельові повітроохолоджувачі двопотокові (середньотемпературні SC1, SC2, SC3);
  • GARCIA CAMARA серії MBS – повітроохолоджувачі стельові низької габаритної висоти (середньотемпературні SC1, SC2, SC3).

  Ознайомтеся з технічними характеристиками цих моделей, щоб вибрати той варіант, який відповідає вашим вимогам.

  Купити стельовий повітроохолоджувач від компанії "ЕнергоХолод"

  У продажу є безліч різних варіантів стельових охолоджувачів. Щоб придбати якісну продукцію, найкраще звертатися до перевірених постачальників.

  Ви можете купити стельовий повітроохолоджувач за доступною ціною в нашому інтернет-магазині. Фірма «ЕнергоХолод» постачає різні моделі, що відповідають багатьом потребам покупців, а також виробляє агрегати гарної якості, що мають тривалий термін експлуатації.

  Ви можете оформити замовлення на нашій компанії. Доставлення товару здійснюється у будь-який населений пункт України.

  Відповіді на поширені запитання

  Навіщо застосовують повітроохолоджувачі стельові?

  ✅ Стельові повітроохолоджувачі створені виключно для невеликих, середніх і великих холодильних агрегатів, камер для заморозки, складів з невисокою стелею.

  Що потрібно враховувати при виборі стельового повітроохолоджувача?

  ✅ Враховуйте простоту та зручність монтажу, розміри вільної площі для встановлення пристрою та напрямок повітряних потоків.

  Від чого залежить ціна стельового повітроохолоджувача?

  ✅ На ціну впливають технічні характеристики, виробництво та функціональні особливості стельових повітроохолоджувачів.