Підбір холодильного обладнання

Підбір холодильного обладнання - непросте завдання, яке має сенс довірити професіоналу. Купівля агрегатів промислового призначення багато чим відрізняється від звичайного походу в магазин. Тут споживач повинен брати до уваги не зовнішні характеристики приладів, але й їх технічні параметри. Попередньо виконується розрахунок холодильного обладнання з урахуванням критеріїв об'єкта та призначення систем. Кваліфікований спеціаліст здатний впоратися з такою роботою, а ось звичайний користувач – ні.

У процесі підбору холодильної камери слід приділити увагу особливостям її конструкції, а саме типу дверей, розміру та місткості. Також важливим є такий показник, як тепловий баланс, адже від нього залежатиме ефективність системи. Досвідчений фахівець обов'язково віддасть перевагу моделям з товстими панелями, оскільки у них вищі теплоізоляційні властивості.

Крім того, при виборі холодильної камери необхідно враховувати теплове навантаження. Оптимальною вважається теплоізоляція, яка здатна забезпечити теплову втрату на 1 м.кв. поверхні лише на рівні 10 Вт/м². Втрати тепла залежать від товщини панелей. Щоб правильно підібрати обладнання, рекомендуємо скористатися програмою розрахунку холодильної камери або звернутися по допомогу безпосередньо до кваліфікованого майстра.

Розрахунок потужності холодильного обладнання

Розрахунок холодильної камери

За допомогою правильно підібраних холодильних камер вдається створити бажаний мікроклімат у приміщенні. Правильно підібрана техніка забезпечить заданий температурний режим та рівень вологості. Якщо ж у процесі вибору та прорахунку допустити найменшу помилку, обладнання не впорається зі своїми завданнями, а гроші покупця будуть витрачені даремно.

Розрахунок потужності агрегату починається із проведення калоричного розрахунку. На цьому етапі слід виявити можливі припливи тепла, які можуть поглинатися агрегатом. На підставі цього можна підбирати спосіб охолодження камер, тип випарника, конденсатора та інших компонентів системи. Також береться до уваги кращий температурний режим системи та тривалість безперервної роботи. Спочатку можна зробити тепловий розрахунок холодильної камери онлайн, щоб приблизно розуміти технічні параметри систем.

Для кожної системи охолодження існує власний температурний режим, також рекомендовані умови експлуатації. Не володіючи технічною базою, дуже складно підібрати обладнання самостійно.

Фахівці компанії «ЕнергоХолод» здатні виконати розрахунок холодильного обладнання у максимально стислий термін. До прорахунків вони приступають тільки після визначення теплового навантаження, якому піддаватиметься система. В результаті обладнання працюватиме справно та довго без необхідності виклику майстра.

Надіслати запит на розрахунок холодильної камери онлайн можна на нашому сайті. Замовнику потрібно лише озвучити технічне завдання та вказати тип бажаної камери. Далі наші майстри зроблять свою роботу. Надаємо гарантію на всі види послуг, у тому числі підбір та розрахунок промислового холодильного обладнання.

Специфіка розрахунку та підбору холодильного обладнання

Перш ніж приступити до підбору та монтажу обладнання, необхідно зробити грамотний розрахунок. Всі дані щодо процесів, що відбуваються, наші фахівці вносять в таблицю. Наприклад, якщо камера призначена для зберігання продукції та виробництва льоду, в ній відбуватимуться два процеси з близькими режимами охолодження та заморозки. Для кожного процесу необхідна своя температура кипіння холодоагенту, і цей показник вноситься в таблицю. Далі інженери прораховують різницю між даними показниками та температурною потужністю за проектом. Переважно встановлювати температуру нижче 13-15˚С від тієї, яка встановлена в камерах.

Холодильне обладнання, що працює протягом 24 годин на добу, схильне до максимального зносу, проте здатне виробляти велику кількість холоду. Робота компресора в такому режимі рівномірно розподілена, що є позитивною якістю.

Якщо камери працюють протягом 12-13 годин на добу, вони менш зношуються. Але в такому разі потужність компресора збільшується, адже за цей час він має зробити добову норму холоду. Оптимальним варіантом є експлуатація систем протягом 18 годин на добу. При розрахунку потужності обов'язково слід враховувати всілякі теплові притоки, у тому числі через зовнішні поверхні випарників та трубопроводів. Як бачите, нюансів багато і далеко не всі вони зрозумілі звичайним споживачам.

Чинники, на які необхідно звернути увагу при покупці холодильної камери

Підбір холодильного обладнання

Перше, на що потрібно звернути увагу – тип та конструкція дверей камери. Якщо підлога в приміщенні та підлога в камері розміщуються на одному рівні, необхідно подбати про ефективну теплоізоляцію, яка захистить агрегат від теплопритоків. Якщо цього не зробити, незабаром користувач зіткнеться з численними проблемами, у тому числі псуванням продукції та економічними витратами.

Попередньо необхідно визначитися, як саме товар поміщатиметься в камеру. Якщо передбачається використання вантажної техніки, поріг камери має бути максимально пристосованим для цього. Зверніть увагу на розташування та тип дверей, а також ширину отвору. Двері повинні відчинятися у зручний бік. Найчастіше переставити двері з лівого боку на правий чи навпаки можливо, але цього потрібен час і допомога майстра.

Перед вибором агрегатів визначтеся з типом товару, який зберігатиметься. Враховуйте вагу та склад продукції, а також її добовий обіг. Важливим фактором є початкова температура продукції. Робиться це для того, щоб змонтоване обладнання не працювало на граничних потужностях і було здатне підтримувати бажаний мікроклімат.

До того ж, купуючи холодильні системи, необхідно брати до уваги зовнішню температуру і показники тепловтрат в конкретному регіоні. Важливими є такі параметри, як внутрішній об'єм камери, тип конструкції, матеріал стінок та їх товщина.

Чому варто вибрати нас для підбору холодильного обладнання

Компанія «ЕнергоХолод» спеціалізується на реалізації систем холодопостачання в Україні. До нашого штату входять висококваліфіковані майстри, здатні допомогти в будь-якій ситуації. Підбір холодильного обладнання – завдання, яке нам під силу, адже ми знаємо правила розрахунку камер охолодження. Своїм замовникам можемо запропонувати першокласне обладнання, яке відповідає всім нормам та вимогам. Наша команда працює комплексно, тому від нас Ви зможете отримати найкращу пропозицію.

Крім реалізації та індивідуального розрахунку обладнання «ЕнергоХолод» може запропонувати оперативну доставку та професійну установку. Надаємо гарантійне та сервісне обслуговування систем та агрегатів, виконуємо ремонт будь-якої складності. У нашому асортименті представлено обладнання від всесвітньо відомих виробників: Polair, Zanotti, Technoblock та ін. Комплектуючі ми також закуповуємо оригінальні, що дозволяє продовжити термін експлуатації систем та окремих вузлів. З будь-якими питаннями, що стосуються підбору, покупки, розрахунку, встановлення та обслуговування холодильних систем Ви можете звернутися до наших менеджерів.