Герметичні поршневі компресори

 • Поршневий компресор є компонентом більшості холодильних апаратів. Електродвигун та компресор у таких механізмах розміщені в одному корпусі. Охолодження проводиться завдяки парам холодоагенту.

  Принцип роботи, види та переваги поршневого компресора

  Герметичний поршневий компресорПеред тим, як купити компресор поршневий, ознайомтеся з основними принципами дії механізму. Компресор двохпоршневий має чавунний корпус, усередині якого розміщені картер та циліндр. Картер покриває колінчастий вал. Його корінні шийки розміщені у підшипниках. Для того, щоб не було витоку холодоагенту, на шийці розташований сальник. Там же вміщено маховик. Обертальні рухи відбуваються завдяки ремінній передачі від електричного двигуна. Олива для змащування деталей заливається в нижню частину картера.

  Компресор повітряний поршневий буває двох видів.

  1. Перший вид - це пристрої простої дії. В них пар стискається лише з одного боку поршня. Шатун, з'єднаний з колінчастим валом, запускає поршень. Це називається безкрейцкопфним принципом руху. Герметичний картер містить шатун і колінчастий вал.
  2. Другий вид – це двоступеневий поршневий компресор подвійної дії. Механізм спричиняє стиснення пари по обидва боки поршня, таким чином, за один оберт колінчастого валу пари стискаються два рази. Картер у системі відкритого типу роз'єднаний із холодоагентом. Шатун, з'єднаний з колінчастим валом, запускає шток, з'єднаний із крейцкопфом. А вони приводять у роботу поршень.

  Позитивні характеристики пристрою:

  • збільшений термін експлуатації;
  • використовується у складних ситуаціях;
  • простий для обслуговування;
  • має низький рівень шуму;
  • компактний;
  • збільшена продуктивність.

  Виробіток поршневого компресора обумовлений:

  • кількістю та розміщенням циліндрів;
  • видом клапанів;
  • типом колінчастого валу;
  • діаметром циліндра;
  • швидкістю та довжиною ходу поршня;
  • мастилом та іншими факторами.

  Потужність пристроїв, представлених на ринку, різна: від 90 Вт до 1000 кВт і більше. За рівнем тиску на виході розрізняють такі типи компресорів:

  • з високим тиском (до 1000 бар);
  • із середнім тиском (від 2 до 100 Бар);
  • з низьким тиском (від 5 до 12 бар).

  Де задіяні поршневі компресори

  Поршневі компресори залучені у багатьох напрямках сучасної промисловості: хімічній, нафтопереробній, харчовій та інших. У торгівлі холодильні агрегати допомагають підтримувати необхідну температуру для зберігання продуктів. Ви можете придбати компресор двопоршневий для холодильних установок, систем кондиціювання, різних холодильних камер та торгових автоматів. У таких установках працюють компресори простої дії.

  Двоступеневий поршневий компресор встановлюються у великих холодильних установках. Вони дорожчі, тому практично не використовуються у невеликих морозильних камерах та апаратах. Техобслуговування цього виду компресорів легше, ніж у компресорів простої дії, оскільки картер роз'єднаний з холодоагентом.

  Як вибрати якісні герметичні поршневі компресори

  Фірма «ЕнергоХолод» виготовляє якісне обладнання, що відповідає європейським стандартам. Можна вигідно купити поршневий та двопоршневий компресор від відомих торгових марок за гарною ціною. У продажу є моделі Embraco, Maneurop, Copeland, ZENNY та інших відомих брендів.

  Також ви можете придбати необхідні аксесуари, такі як запірний вентиль, обігрівач поясу та інші.

  За потреби співробітники компанії встановлять придбане вами обладнання. Для цього потрібно залишити заявку на сайті або за телефоном. Якщо у вас є питання, менеджери компанії дадуть відповіді та допоможуть зробити правильний вибір.

  Відповіді на поширені запитання

  Яка доступність та термін доставлення продукції?

  ✅  Всі товари знаходяться на складі, тому будуть надіслані одразу після отримання заявки. Термін доставлення залежить від вашого розташування та зазвичай займає від одного до декількох днів.

  Сервісні набори можна придбати для всіх моделей поршневих компресорів?

  ✅ Сервісні набори укомплектовані спеціальним мастилом, впускним повітряним фільтром, масляним фільтром та прокладками. Вони використовуються для усіх видів.

  Який рівень шуму поршневих компресорів?

  ✅ Рівень шуму від 77 до 82 дБ на відстані до 4 метрів.

  Чи потрібний для поршневих компресорів ресивер?

  Так, вам буде потрібний ресивер. Завдяки йому повітряний потік направлений на певну область механізму.