Напівгерметичні поршневі компресори

 • Сучасна робота промисловості та торгівлі неможлива без холодильного обладнання. Головним пристроєм холодильних агрегатів є компресор. Напівгерметичні поршневі компресори – це найпоширеніші моделі. За час свого існування вони пройшли велику дорогу і досягли гарних показників, тому на сьогодні відповідають усім вимогам холодильних агрегатів.

  Як працюють напівгерметичні поршневі компресори

  Напівгерметичні поршневі компресориНапівгерметичні поршневі компресори обладнані поршнем, він рухається вниз і вгору всередині корпусу завдяки поворотно-поступальним рухам. Робота складається з таких послідовних процесів:

  • всмоктувальний затвор відкривається завдяки розрідженню, що створюється поршнем, який рухається вниз, і відбувається подача холодагенту в циліндр;
  • під час руху поршня вгору відбувається компресія газу, збільшення температурних показників та тиску. Відкривається клапан, що веде до нагнітальної камери пристрою, туди потрапляє газ і через спеціальний вентиль виходить з компресора.

  У корпусі завжди є так званий мертвий об'єм – це простір між поршнем і верхньою межею камери, якою він рухається. Поршень ніколи не сягає верхньої межі, тому мертвий об’єм завжди присутній.

  Де використовується напівгерметичний поршневий компресор

  Напівгерметичні поршневі компресори задіяні у багатьох сферах сучасної промисловості. Фармацевтичні, хімічні, нафтопереробні підприємства та галузь харчової промисловості застосовують компресори у своїх цілях.

  Робота фармакологічних та медичних закладів неможлива без холодильних установок. Складські приміщення встановлюють потужні агрегати, щоб зберігати товари. Поршневі компресори допомагають обслуговувати безліч установок та систем.

  Ефективність поршневих пристроїв

  Напівгерметичні поршневі компресори відрізняються багатьма перевагами:

  • Універсальність. Усі типи холодильних установок, низькотемпературних пристроїв та систем кондиціювання, що працюють на холодоагентах, можуть оснащуватися поршневими компресорами.
  • Надійність. При належному догляді та своєчасному техобслуговуванні гарантований тривалий термін експлуатації.
  • Практичність. Пристрій досить простий, тому його легко ремонтувати у разі потреби. Надійність та зручність в експлуатації забезпечують економію матеріальних та фізичних ресурсів.

  Переваги покупки компресорів у компанії «ЕнергоХолод»

  Фірма «ЕнергоХолод» постачає напівгерметичні поршневі компресори відомих світових брендів. Вам пропонуються пристрої від Bitzer, Copeland, Bock та Frascold. Усі апарати відповідають європейським стандартам якості та мають гарантію. Заходьте на сайт інтернет-магазину та вибирайте той компресор, який відповідає вашим вимогам.

  Ознайомитись з цінами на компресори та їх технічними характеристиками можна на сайті компанії або за телефоном. Для цього телефонуйте на гарячу лінію. Менеджери магазину дадуть відповіді на всі запитання та допоможуть вибрати необхідну модель. Всі послуги, які надає компанія «ЕнергоХолод», високої якості.

  Відповіді на поширені запитання

  Які поршневі напівгерметичні компресори гарні?

  ✅ Найчастіше мають попит напівгерметичні поршневі компресори фірми Bitzer. Вони мають відмінну якість. Виробники подбали про те, щоб їх апарати були оснащені сучасним пристроєм клапанних дощок, якісними колінчастими валами та шатунно-поршневою групою підвищеної міцності. Потужні електричні мотори та апробований механізм повернення олії також сприяють покращенню агрегатів.

  Де застосовуються напівгерметичні холодильні компресори?

  ✅ Напівгерметичні холодильні компресори використовуються в багатьох сферах сучасної промисловості. Фармацевтичні, хімічні, нафтопереробні підприємства та галузь харчової промисловості застосовують компресори у своїх цілях.

  Які якості мають поршневі напівгерметичні компресори?

  ✅ Практичність. Універсальність. Надійність. Економність. Це головні якості напівгерметичних поршневих компресорів сьогодні.