Компания "ЕнергоХолод"

«ЕнергоХолод» - надійний постачальник інженерних систем та промислових холодильних камер

Компанія «ЕнергоХолод» працює з 2013 року. На даний момент ми є одним із найбільших постачальників холодильного, теплового та технологічного обладнання в Україні. У штат нашої команди входять компетентні фахівці, які готові допомогти з будь-яким питанням.

Працюємо комплексно. Здійснюємо підбір обладнання, його встановлення та технічне обслуговування. Маємо в своєму розпорядженні достатні знання і досвід, тому виконана нами робота завжди ідеальна. Мобільна група монтажників готова в зручний для Вас день приїхати та виконати встановлення та налагодження обладнання.

Спектр послуг компанії

Про компанію ЕнергоХолод

Своїм замовникам компанія «ЕнергоХолод» може надати такі види послуг:

 • Професійний підбір холодильного обладнання для підприємств, точок продажу та місць громадського харчування з урахуванням технічних особливостей приміщення.
 • Проектування холодильних камер, систем охолодження та обладнання для промислових цілей.
 • Будівництво камер для заморожування та охолодження харчових продуктів.
 • Реалізація професійного холодильного обладнання для магазинів, складів, супермаркетів та інших місць.
 • Якісний монтаж агрегатів та систем професіоналами з багаторічним досвідом.
 • Оперативна доставка до будь-якого населеного пункту України.
 • Сервісне обслуговування придбаного у нас обладнання.

Наші переваги перед конкурентами

«ЕнергоХолод» – офіційна компанія, що працює на території України. У нас є розрахункові рахунки, власники, статутний капітал, склад та офіс. В нас працюють реальні люди. На відміну від численних компаній-одноденок ми працюємо чесно і пропонуємо своїм замовникам вигідні умови. Наша мета – розширити клієнтську базу та завоювати довіру на споживчому ринку.

Серед переваг нашої компанії найважливішими вважаємо такі:

 • Широкий асортимент обладнання, який дозволяє підібрати агрегати будь-якого класу.
 • Зрозумілий каталог, де легко знайти необхідний товар.
 • Можливість замовлення рідкісних агрегатів та систем, яких немає в основному каталозі.
 • Зручний графік роботи (приймаємо замовлення та консультуємо клієнтів 7 днів на тиждень з 9:00 до 18:00).
 • Для постійних замовників наші менеджери доступні цілодобово.
 • Ви самі вибираєте зручний спосіб доставки та оплати.

За час своєї діяльності наша компанія знайшла багатьох партнерів (дилерів), а також стала популярною в країні. Нам довіряють замовники, а ми у свою чергу намагаємося бути максимально уважними та корисними. Навіть найбільш вимогливі клієнти оцінили принцип роботи нашого підприємства. Підбір якісного обладнання, його встановлення, налагодження та сервісне обслуговування – все це входить у спектр наших послуг.

Вибравши «ЕнергоХолод» як постачальник професійного обладнання, Ви, безсумнівно, залишитеся задоволеним. У будь-який момент наші фахівці готові відповісти на будь-які питання щодо холодильного та технологічного обладнання.

Співробітники «ЕнергоХолод» завжди готові допомогти

Якщо Ви шукаєте перевіреного постачальника обладнання в Україні, «ЕнергоХолод» готовий стати таким. Крім підбору та реалізації агрегатів наші інженери виконують складні монтажні та пусконалагоджувальні роботи. Надаємо гарантії якості продукції, а також виконуємо сервісне обслуговування.

Нам нема чого приховувати, тому на сайті компанії Ви зможете знайти сертифікати дистриб'ютора, видані виробниками. Також у Вас буде можливість ознайомитись із переліком наших постійних клієнтів, серед яких присутні відомі українські та зарубіжні компанії. Крім того, в розділі сайту представлені виконані нами роботи. Довіряйте найкращим!