Герметичні компактні гвинтові компресори

 • Гвинтовий компресор – це апарат, який належить до групи ротаційних установок. Зниження тиску у ньому відбувається при обертанні двох роторів (гвинтів). Купити гвинтовий компресор за доступною ціною можна в інтернет-магазині "ЕнергоХолод".

  Гвинтовий компресор

  Класифікація гвинтових компресорів

  Виробники постачають дві модифікації даних станцій: з одинарним гвинтом та з подвійним гвинтом.

  • Гвинтові компресори з одним гвинтом мають центральний гвинт-ротор. Він надає руху іншим роторам, що обертаються у різному напрямку. До роторів прикріплено дві шестерні. Під час обертання цього механізму відбувається зменшення обсягу пари холодильного агента. Холодоагент потрапляє у компресорний пристрій через вхідний отвір і охолоджує парами двигун. Далі він надходить у зовнішній відділ роторних шестерень, що обертаються, його обсяг зменшується і він виходить з компресора через вивідний отвір.
  • Гвинтові компресори з подвійним гвинтом мають основний і приводний гвинти-ротори. У цих компресорних установках відсутні вхідні та вихідні клапани. Холодильний агент всмоктується з одного боку компресора, а виходить з іншого. Ця конструкція дозволяє знизити рівень шуму (що є перевагою гвинтових компресорів, на відміну від поршневих установок). Центральний гвинт запускає бічні гвинти, що обертаються в різні боки один від одного. Пари холодильного агента, потрапляючи в компресорну установку, знижують температуру двигуна та виводяться у зовнішній сектор через спеціальні ходи. У цьому секторі обсяг парів зменшується з допомогою роботи роторних шестерень. Після цього холодоагент виводиться назовні через вивідний отвір з клапаном.

  Відсутність впускних та випускних клапанів у даних пристроях дозволяє значно знизити рівень шуму. У поршневих станціях цього неможливо досягти.

  Позитивні та негативні сторони гвинтових компресорів

  Гвинтовий компресор має такі позитивні характеристики:

  • Низький рівень шуму та вібрації: у поєднанні з невеликими габаритами та вагою ця позитивна характеристика впливає на те, що компресорні установки можна розташовувати на виробництвах, де використовується стиснене повітря. Вони не потребують спеціального фундаменту. Також їх можна використовувати у мобільних пристроях.
  • Невелика витрата олії, близько 2–3 мг/м3. Це впливає на те, що повітря з гвинтових компресорних установок набагато чистіше, ніж у великих поршневих компресорів. Таким чином, його можна використовувати для модернізованих пневматичних установок без додаткових фільтрів.
  • Раціональність та надійність у роботі. Агрегат оснащений автоматичними системами для керування та регулювання роботи компресора. Це зменшує потребу у частому технічному обслуговуванні.
  • Наявність повітряного охолодження. Завдяки цьому не потрібно встановлювати механізм зворотного водопостачання. Тепле повітря, що виділяється у процесі роботи компресорної установки, можна використовувати для інших цілей, наприклад, для підвищення температури у приміщеннях.

  Компресори гвинтові мають і негативні характеристики:

  • Механізм має складну конструкцію. Для правильної експлуатації слід ознайомитися з інструкцією щодо застосування гвинтових пневматичних систем.
  • Якщо система постачатиме гази та повітря в межах 15-20 відсотків від свого обсягу, її робота буде неефективна в області проміжного всмоктування. Це відбувається внаслідок того, що в роботі застосовується маслоохолоджувач та олія.

  Виробництва, на яких задіяний промисловий гвинтовий компресор

  Компресор гвинтовий промисловий може застосовуватися у багатьох галузях виробництва:

  • Харчова галузь – пристрої залучені у різних виробничих процесах. Це охолодження продукції, транспортування рідини, змішування різних складових, осушення та пакування продукції тощо.
  • Хімічна індустрія – агрегати застосовуються у процесах транспортування рідини та різних ємностей, у системах автоматичного контролю та охолодження, при виробництві аміаку та інших процесах.
  • Фармвиробництво – для виготовлення лікарських препаратів та їх пакування.
  • Целюлозно-паперова індустрія – повітря з компресорних пристроїв пущене у дію в багатьох виробничих напрямках. У ньому відсутня олія, тому його можна застосовувати для осушення продуктів виробництва та інших процесів.
  • Будівельна індустрія використовує компресори гвинтові у роботі бурових установок та пневматичних інструментів. Це дрилі, молоти, молотки та інші. Також гвинтові компресори застосовують під час фарбувальних робіт, водовідведення, забивання паль тощо.
  • Машинобудування застосовує компресорні пристрої для охолодження робочих верстатів, роботи пневматичних інструментів та робототехніки, стружковидалення та інших виробничих робіт.
  • Автомобільна промисловість залучила механізми в роботі пневмоінструментів, піскоструминної обробки деталей, видалення пилу тощо.
  • Металообробна індустрія застосовує компресорні установки для подачі повітряного потоку в спеціальні печі для нагрівання та зниження температури сталі, а також для піскоструменевої обробки та інших робочих процесів.
  • Цементне виробництво використовує гвинтові компресори у роботі пневматичних інструментів (пневмоприводи тощо), для пилозбірників, систем фільтрації та повітряних ножів.
  • Гірнича промисловість застосовує установки для доставлення вугілля та руди під тиском повітря, роботи екскаваторів, пилозбірників та інших машин.
  • Електростанції повинні працювати безперебійно, тому постійна передача повітряного потоку стисненого під тиском особливо важлива.

  Поряд із цими потребами дані станції долучені до роботи при випорожненні та заповненні вагонів сипучими вантажами та силосом, вони подають стислий повітряний потік пневмоінструментам під час роботи, вентиляційним системам та фарборозпилювачам. Також гвинтові компресори можна купити для пакування товару й укладання його на палети, конвеєрних систем і так далі.

  Купівля гвинтового компресора

  Купити гвинтовий компресор, ціна якого вам сподобається, можна у компанії «ЕнергоХолод». Фірма працює з відомими компаніями, що виробляють якісне обладнання. Каталог товарів допоможе вам ознайомитись з асортиментом моделей, представлених у продажу.

  Компанія пропонує послуги продажу, доставки, монтажу та обслуговування холодильних агрегатів. Співробітники фірми пройшли відповідне навчання, тому виконують усі роботи якісно та у встановлені терміни. Гвинтовий компресор купити та встановити вигідніше в однієї фірми, оскільки надається гарантія на всі роботи.

  Відповіді на поширені запитання

  Яка різниця між гвинтовим та поршневим компресором?

  ✅ Гвинтові компресорні станції більш досконалі, у них висока продуктивність, термін експлуатації, низький показник мастила у повітрі, автоматична система керування, немає потреби у постійному техобслуговуванні. У них лише один мінус у порівнянні з поршневими установками – вища ціна.

  Який найкращий режим завантаження гвинтової компресорної установки?

  ✅ Продуктивність визначається відповідно до коефіцієнта поправки 0,8 від об'єктивної необхідності в стиснутому повітрі.

  Чи змінюється тиск у гвинтовій компресорній установці, і чи зміниться від цього продуктивність?

  ✅ Можливість регулювання тиску передбачена, проте її налаштування проводиться тільки фахівцями компанії. Якщо ви уклали договір на технічне обслуговування, звертайтесь до компанії для ремонту та зміни параметрів роботи апарату. Самовільне втручання у його роботу вважатиметься порушенням гарантійних зобов'язань та призведе до розірвання договору.