Монтаж холодильного обладнання

Правильний монтаж торгового та холодильного обладнання є запорукою його тривалої служби. Промислові агрегати для заморожування та охолодження продуктів харчування, як правило, встановлюються у складських приміщеннях. Вони можуть постійно підтримувати встановлений температурний режим, необхідний продукції.

Збірка торгового обладнання має здійснюватись кваліфікованими фахівцями, які надають гарантію на свою роботу. Після цього користувачеві необхідно регулярно проводити технічне обслуговування агрегатів, а при необхідності ремонт. Прості правила дозволять продовжити термін експлуатації всіх вузлів системи.

Особливості монтажу холодильного обладнання

Монтаж холодильного обладнання

Монтаж промислового холодильного обладнання є одним із найважливіших етапів. Від того, наскільки правильно та грамотно будуть виконані роботи, залежить ефективність та термін служби холодильних комплексів. Виробники наполягають на тому, щоб заходи щодо будівництва, обслуговування та ремонту обладнання виконували виключно компетентні сертифіковані майстри.

Варто зазначити, що ціна монтажу торгового обладнання у різних компаній може сильно відрізнятися. Це може бути пов'язане з кваліфікацією майстрів та іншими нюансами. Однак монтажні роботи – це заходи, на яких немає сенсу заощаджувати. Навіть найменші помилки можуть призвести до збою системи та навіть її виходу з ладу. Досвідчений фахівець має чітке розуміння всіх норм і правил встановлення холодильних камер, а також здатний правильно розрахувати потужність холодильних компресорів, переріз електричних кабелів та підібрати необхідний діаметр трубопроводу.

Перш ніж починати установку та монтаж холодильного обладнання, необхідно вивчити особливості приміщення. Фахівці попередньо виїжджають на об'єкт, роблять виміри та виконують термоізоляційні роботи. Після монтажних робіт в обов'язковому порядку майстри проводять пусконалагоджувальні заходи та випробування системи загалом.

Якісний монтаж холодильного та торгового обладнання під ключ від «ЕнергоХолод»

Компанія «ЕнергоХолод» є надійним постачальником промислового обладнання. Крім підбору, розрахунку та реалізації торговельного та холодильного обладнання виконуємо монтаж наступних агрегатів:

 • холодильних та морозильних камер;
 • камер шокової заморозки;
 • кліматичного обладнання, у т.ч. спліт-систем;
 • торговельного холодильного обладнання;
 • холодильних компресорів, автоматики;
 • теплообмінного обладнання.
 • доставку обладнання на об'єкт;
 • розвантаження обладнання на місці;
 • монтаж агрегатів на кронштейни або заздалегідь підготовлену основу;
 • встановлення повітроохолоджувача, пульта керування та з'єднання їх з агрегатом;
 • буріння отворів для дренажу, електрокабелів та холодильних магістралей;
 • прокладання фреонових магістралей та закріплення їх хомутами;
 • заправлення системи фреоном;
 • монтаж дренажу для зливу талої води;
 • перевірка системи на герметичність протягом 10 годин під тиском понад 15 барів;
 • вакуумування холодильної системи;
 • проведення пусконалагоджувальних робіт.
 • конденсатори та повітроохолоджувачі ТМ Guentner, Lu-ve, ECO, Cool, GEA Goedhart, Kuba, SER, Garcia Camara, Termokey, Alfa-Laval, Termofin, Cabera;
 • компресори ТМ Copland, Sanyo, Bitzer, BOCK, Danfoss, Kultorn, Cubigel, Tecumseh Europe, Frascold, Aspera, Bristol;
 • холодильна автоматика ТМ CPS, Flica, Ocs, Castel, Danfoss, Ranco, Alco Controls Carel, Dixell, Eliwell.

Фахівці компанії «ЕнергоХолод» виконують установку торгового обладнання згідно з усіма правилами та нормативами, враховуючи особливості приміщення та технічні параметри пристроїв. Завдяки цьому агрегати служать довго та безперебійно. З максимальною точністю розраховуємо умови для монтажу та експлуатації систем і окремих агрегатів, та можемо забезпечити швидке вирішення будь-якої проблеми.

Алгоритм установки холодильного обладнання

Замовивши у нас послугу монтажу обладнання, замовник отримує повноцінний комплекс послуг:

Професійне холодильне обладнання від компанії «ЕнергоХолод»

В асортименті нашої компанії представлено виключно якісне обладнання від перевірених виробників, зокрема:

Від того, наскільки правильно і грамотно буде встановлена промислова техніка, залежатиме її граничний термін служби та ефективність. Саме тому важливо не заощаджувати, а довіритися кваліфікованим фахівцям.

Монтаж обладнання для HoReCa

Ми співпрацюємо з численними підприємствами, зокрема з представниками готельно-ресторанного бізнесу. Відповідно, при монтажі обладнання наші майстри враховують асортимент продукції та специфіку роботи конкретного закладу. Наприклад, установку систем охолодження та розливу напоїв можуть виконувати виключно експерти у галузі розливного обладнання. Кожен такий співробітник регулярно проходить навчання та підвищує свою кваліфікацію. Ці знання дозволяють йому створювати закриті ізольовані системи з тиском до 10 атмосфер, придатні до застосування дезінфікуючих засобів. Фахівці мають відмінні знання і можуть виставити оптимальний режим тиску в системі з урахуванням показника щільності напою, а також визначити необхідну відстань від кега до точки розливу.

Установку вуличних терасних систем роблять майстри, що спеціалізуються у сфері монтажу каркасного обладнання. Вони знайомі з усіма існуючими типами каркасів, тканин та матеріалів. Важливою характеристикою, яку необхідно враховувати в процесі таких робіт, є парусність конструкції, а якість тканини безпосередньо впливає на ступінь захисту від сонячних променів та опадів. Насамперед монтажники виконують виміри, після чого підбирають найбільш підходяще обладнання та тканину з огляду на умови експлуатації систем.

Демонтаж та транспортування холодильного та торгового обладнання

Монтаж торгового обладнання

Для транспортування промислових систем охолодження та торгового обладнання використовуються спеціальні пакувальні матеріали. Холодильники, як правило, упаковуються в гофрокартон та стретч-плівку. Пластикові та скляні комплектуючі під час перевезення захищаються протиударним матеріалом. Демонтаж холодильної камери або іншого обладнання виконується досвідченими фахівцями, які здатні виконати роботу максимально акуратно та грамотно.

При пакуванні компонентів системи всі вузли та деталі маркуються. За необхідності ремонту устаткування обов'язково виконується його діагностика задля визначення несправностей. Якщо агрегат придатний для ремонту, його відправляють у сервісний центр, де інженери відновлюють його працездатність. Заміна великих деталей та капітальний ремонт систем охолодження повинні виконуватись у спеціалізованих центрах. Найчастішими запитами від власників промислових охолоджувальних систем є: дозаправлення холодоагентом, налаштування режимів роботи та діагностика роботи агрегатів.

Ціна демонтажу холодильної камери залежить від складності конструкції та інших критеріїв. Докладнішу інформацію можна отримати у представників компанії «ЕнергоХолод».

Переваги роботи з компанією «ЕнергоХолод»

Своєю місією ми вважаємо задоволення потреб замовників. Ми докладаємо чималих зусиль для того, щоб обладнання, придбане у нас, прослужило довго та ефективно. Наша мета зробити так, щоб встановлені нами системи забезпечували Вам прибуток. Розуміючи важливість підтримки температурного режиму на продуктових базах, супермаркетах та складах, ми можемо гарантувати безперебійну роботу систем охолодження.

Перш ніж продати та встановити той чи інший агрегат, наші інженери ретельно вивчають кожен його вузол, кожну деталь аж до гвинтика. Після монтажу виконуємо пусконалагоджувальні та діагностичні заходи, а також проводимо вступний інструктаж експлуатації обладнання. Ви можете бути впевнені, що вся продукція зберігатиметься в оптимальних та стабільних умовах з підтримкою необхідного мікроклімату.

Перевагами своєї компанії вважаємо:

 • оперативність прийому та обробки заявок від замовників;
 • дотримання термінів виконання;
 • надання гарантії на монтажні роботи строком на 10 років;
 • наявність дозвільної документації на виконання робіт;
 • використання професійного сертифікованого інструменту;
 • зв'язок із нами 24/7.

Між замовником та виконавцем буде складено офіційний договір, у якому будуть прописані права та зобов'язання сторін, а також граничні терміни виконання робіт.

Надаємо комплекс послуг, до якого входить:

 • підбір та будівництво холодильних систем;
 • складання проектів;
 • доставка та монтаж обладнання;
 • гарантійне та сервісне обслуговування систем будь-якої складності та комплектації.

Вартість монтажу холодильного та торгового обладнання

Ціна монтажу холодильного обладнання залежить від складності завдання, типу та конструкції системи. Також можуть знадобитися додаткові роботи, які не входять до базової вартості. Кінцевий рахунок замовник зможе отримати лише після консультації майстра, який займатиметься організацією та виконанням робіт.

Де замовити встановлення холодильних систем

Компанія «ЕнергоХолод» може запропонувати комплекс послуг із встановлення та налагодження холодильного обладнання. У нашому інтернет-магазині Ви зможете не тільки ознайомитися з асортиментом продукції, але й отримати відповіді на будь-які питання, що стосуються систем охолодження.

За роки свого існування ми змогли завоювати лояльність та довіру як малих, так і великих підприємств. Співпрацюємо з промисловими базами, складами продовольчих товарів, супермаркетами та ресторанами. Нам довіряють збірку та монтаж торгового обладнання по всій Україні.

В комплекс наших послуг входить підбір та встановлення систем холодопостачання, виконання пусконалагоджувальних заходів, технічне обслуговування всіх вузлів холодильного та торговельного обладнання.

Довіряйте перевіреним постачальникам та отримуйте гарантію якості. Ставши клієнтом «ЕнергоХолод», Ви залишитеся нашим другом на довгі роки!