• Повітроохолоджувач – це ребристий теплообмінник, який має робочий холодоагент, рідину, яка поглинає тепло із повітря, що надійшло, не переходячи при цьому в газоподібний стан, охолоджує повітря і повертає його в навколишнє середовище. Такі апарати – частина системи із охолодження повітря та продуктів у комерційних приміщеннях (наприклад, на продуктових складах).

  Похилі охолоджувачі використовують у холодильних камерах для підтримки середніх і низьких температурних режимів. Ними облаштовують овочеві склади або приміщення для зберігання продуктів у торгових мережах.

  Похилі повітроохолоджувачі ECO EVS та їх особливості

  Повітроохолоджувачі похиліСерія EVS – це похилі повітроохолоджувачі, які розроблені для встановлення в невеликих камерах. Моделі цієї серії можна розділити на два типи, залежно від температури повітря:

  • Тип EVS призначений для середніх та високих температур, крок ребра 3,5/7 мм та функція електричного відтавання;
  • Тип EVS/В призначений для низьких температур, крок ребра 4,5/9 мм та функція електричного відтавання.

  Стандартний двигун 1ф; IP42 – ступінь захисту; функція електричного розморожування так само 1ф. Повітроохолоджувач має шліфований алюмінієвий корпус, складається із пофарбованих сталевих листів, які попередньо пройшли оцинковування.

  Серія ECO EVS має найсучасніші ефективні змійовики з мідними, оребреними алюмінієвими ребрами зсередини, трубами, які призначені для холодоагентів нового покоління.

  Система електричного відтавання даної установки складається з нагрівачів із нержавіючої сталі, має прогумовані наконечники, щоб взаємодіяти з однофазною напругою 230 В і частотою 50-60 Гц (стандартна частота електричної мережі).

  Моделі EVS/B мають внутрішній піддон спеціально для талої води, а також сполучну коробку з рівнем захисту IP54 для того, щоб під’єднати двигун вентилятора, або електронагрівач. Можна оснастити охолоджувачі цих моделей особливими двигунами, системами розморожування та змійовиками – на замовлення.

  Похилі повітроохолоджувачі Lamel та їх особливості

  Серія Lamel - це похилі повітроохолоджувачі, призначені для охолодження повітря всередині холодильної установки. Мають відносно компактні розміри, але при цьому досить ефективні теплообмінники. Ці теплообмінники складаються із мідних труб, по яких проходить холодоагент, та алюмінієвого корпусу. Також мають високу ефективність, не споживаючи багато електроенергії. У цій серії можуть бути моделі з одним або двома вентиляторами (315мм), залежно від необхідної продуктивності.

  Оцинкована сталь, з якої складається корпус установки, має спеціальне полімерне покриття, яке запобігає появі корозії, та порошкове забарвлення RAL 9003. Завдяки цьому обладнання прослужить набагато довше.

  Труби теплообмінника оребрені з кроком 5 мм. Перед постачанням вони випробовуються тиском 30 Бар.

  Переваги охолоджувачів серії Lamel:

  • Невеликі розміри полегшують установку, тому що займають трохи місця в приміщенні, яке охолоджується.
  • Високоефективні у роботі, хоч мають невеликі розміри.
  • Ефективне обладнання із невеликим споживанням електроенергії.
  • Не створюють сильного шуму під час роботи.
  • Теплообмінник не сильно зледеніє.

  Похилові повітроохолоджувачі від GUNTNER

  Повітроохолоджувач похилого типуGuntner GASC – це європейський виробник повітроохолоджувачів. Постійно перебуває у процесі вдосконалення своєї продукції. Їхні похилі повітроохолоджувачі на тривалий час забезпечують потрібний температурний режим, зберігаючи продукти. Вони досить прості в установці та компактні, не піддаються агресивному впливу зовнішнього середовища та його змінам. Корпус особливо стійкий до корозії, ламелі мають спеціальне епоксидне покриття, також доступна функція відтавання. Устаткування створювалося з урахуванням вимог санітарної сертифікації, тому його можна використовувати у закладах лікувально-профілактичного типу.

  Крім легкого монтажу, системи GUNTNER GASC легко перевіряти та обслуговувати по ходу використання, оскільки вони оснащені бічною обшивкою, що відкривається досить легко, та дає безпосередній доступ до всіх необхідних деталей для діагностики та ремонту.

  Термоізольований піддон з нагрівачем зафіксований без будь-яких дрібних кріплень, які можна легко втратити по ходу самостійного обслуговування, тому нема потреби його демонтувати під час цього.

  Похилі повітроохолоджувачі типу LU-VE FHA / SHA / SMA та їх особливості

  LU-VE – це італійський виробник повітроохолоджувальних систем. Ця компанія знаходиться у списку лідерів на ринку промислових холодильних систем, оскільки має репутацію якісного, надійного та технологічного виробника.

  Серії BHA - SHA:

  Серія призначена для невеликих холодильних камер завдяки своїй формі, яка дозволяє заощадити простір камери, розмістивши обладнання в кутку. 18 моделей цієї серії мають різну потужність, тому можна підібрати відповідні похилі охолоджувачі повітря з мінімальною потужністю 1100 Ватт, і максимальною - 9000 Ватт. Корпус в охолоджувачів цієї серії, а також його елементи (панелі, кожухи вентилятора, решітки) виготовляють із матеріалу, стійкого до низьких температур. Він абсолютно нормально функціонує при них.

  Похилі повітроохолоджувачі LUVE SMA виділяються низьким рівнем шуму і невеликим споживанням електроенергії. Корпус обладнання даної моделі виготовлений із оцинкованої сталі, на яку нанесене епоксидне лакофарбове покриття. Такий тип конструкції значно підвищує термін застосування холодильного приладу та захищає поверхню від корозії.

  Похилі повітроохолоджувачі типу Alfa Laval та їх особливості

  Серія похилих повітроохолоджувачів Alfa Laval особлива своїми інноваційними рішеннями й високою якістю. Виробник постійно оптимізує та вдосконалює свою продукцію, після чого вона проходить певні випробування та дослідження, й лише потім надходить на світовий ринок. Остання модифікація відрізняється невеликими розмірами та простою установкою. Сам корпус та внутрішні елементи системи виготовлені із якісних міцних матеріалів, які відрізняються своєю стійкістю до агресивного середовища, перепадів низьких температур, вологи й іншого несприятливого для обладнання впливу.

  Охолоджувач повітря похилого типу, де і який купити?

  На сайті інтернет-магазину "ЕнергоХолод" присутні повітроохолоджувачі похилі різних виробників, у тому числі: Alfa Laval, ECO, LU-VE та GUNTNER. Менеджери компанії із задоволенням допоможуть підібрати оптимальний варіант за характеристиками, якістю та вартістю, а також проконсультують щодо умов доставлення та оплати.

  Відповіді на поширені запитання

  Охолоджувачі похилого типу – де їх використовують?

  ✅ Вони потрібні для встановлення в холодильних камерах для підтримки середніх та низьких температур. Підходять для невеликих приміщень, що охолоджуються, завдяки своїй компактності.

  Де використовуються LU-VE BHA - SHA похилого типу?

  ✅ Серія BHA - SHA підходить для встановлення в невеликих холодильних камерах.

  Повітроохолоджувачі похилі ECO EVS і EVS/В – основна відмінність?

  ✅ Тип EVS призначений для середніх та високих температур, крок ребра 3,5/7 мм та функція електричного відтавання. Тип EVS/В призначений для низьких температур, крок ребра 4,5/9 мм та функція електричного відтавання.