Компресори торгового холодильного обладнання

 • Холодильні агрегати ефективно працюють завдяки спеціальним механізмам, встановленим у них для стабільної та повноцінної роботи. Холодильний компресор – це один із головних механізмів для холодильних агрегатів. Без цієї деталі робота холодильних установок неможлива. Для того, щоб розуміти важливість його роботи, потрібно знати принцип функціонування механізму та основні характеристики. Купити холодильний компресор за доступною ціною можна в інтернет-магазині «ЕнергоХолод».

  Які типи компресорів існують

  Холодильний компресорХолодильні компресори поділяються на такі основні типи.

  • Гвинтові – особливо популярні. Бувають однороторні та двороторні. Це механізми з постійним ступенем стискування. Вони практичні та надійні у роботі, тому їх можна використовувати навіть у вологому приміщенні. Однак у порівнянні з іншими моделями гвинтові компресори досить шумні.
  • Поршневі – легкі, компактні та потужні. Для невеликих холодильних установок такий агрегат буде чудовим вибором. Вихідна потужність – від п'яти кВт. Установка працює на аміаку та хладонах. Мінусом цієї конструкції є складне технічне обслуговування.
  • Ротаційні – встановлюються у системах кондиціювання для побутових потреб.
  • Спіральні – найпопулярніші системи через модернізацію механізму. Працюють за принципом двох спіралей. Одна з них закріплена жорстко, а друга рухається всередині першої по її завитках. Завдяки цьому процес роботи покращується. Усередині знаходяться безмастильні гази, тому зменшується навантаження на електричний мотор і забезпечується постійна безперервна подача газів.
  • Турбокомпресори – розроблені для великих підприємств та використовуються на виробництві. Їх механізм розрахований на більшу потужність, тому його потрібно укомплектувати редуктором.

  Холодильний компресор також є в таких модифікаціях:

  • відкритий – його особливість у тому, що можлива робота на холостому ходу;
  • напівгерметичний – відрізняється невеликим розміром та великою потужністю;
  • герметичний – у цього компресора мала продуктивність, проте він економний та компактний.

  Особливості та головні принципи роботи компресорів

  Компресори для холодильного обладнання – це складні механізми, які здійснюють компресію та подачу газів під тиском. Холодоагент надходить у вигляді пари, охолоджується, а потім стискається і подається на конденсатор, де перетворюється на рідину. Цей процес постійний та безперервний. Ось як відбувається цей цикл:

  • спочатку холодоагент піддається зменшенню обсягу за допомогою стиснення, при цьому відбувається нарощування температури та тиску;
  • далі в конденсаторі відбувається перетворення газів на рідкий стан;
  • рідина нагрівається та випаровується, отриманий газ знову надходить у компресор.

  Через те, що робота апарату пов'язана з постійними інтенсивними навантаженнями через вплив великих температур і тиску газів, виробники приділяють велику увагу матеріалам, що використовуються в конструкції. Всі матеріали повинні бути міцними та стійкими до високих навантажень.

  Головні фактори при покупці компресора

  Якщо ви плануєте купити компресор холодильний, зверніть увагу на такі фактори.

  • Потужність – визначте, з якою метою вам потрібна холодильна установка, від цього залежить вибір потрібної вам потужності. У продажу є потужні компресори, моделі середньої та малої потужності.
  • Температурний діапазон – виробники пропонують середньотемпературні компресори та низькотемпературні. Якщо ви плануєте зберігати заморожену продукцію, вам потрібний низькотемпературний агрегат. Він охолоджує до 55 градусів нижче нуля градусів.
  • Розміри – важливо зрозуміти, де буде встановлений агрегат. Виміряйте усі необхідні параметри перед покупкою.
  • Рівень шуму – в якому приміщенні плануєте розмістити компресор? Якщо це житлове приміщення, вам потрібні апарати з низьким рівнем шуму та вібрації.

  Для того, щоб куплений вами компресор був встановлений відповідно до всіх правил, довірте монтаж апарату професіоналам. Це важливо як для побутових потреб, так і для налагодження промислового устаткування. Фахівці «ЕнергоХолод» відрегулюють та введуть в експлуатацію будь-які види компресорів.

  Перед покупкою важливо знати, на який бюджет ви розраховуєте. У холодильних компресорів ціна може бути різною. Відкриті установки одні з найдорожчих. Дешевші апарати – це напівгерметичні компресори. Герметичні моделі одні з найдешевших на ринку. Однак техобслуговування та ремонт таких компресорів, як правило, дорогий.

  Переваги купівлі холодильних компресорів у компанії «ЕнергоХолод»

  Компанія «ЕнергоХолод» пропонує потужні промислові холодильні компресори найвищої якості від провідних світових виробників. Всі товари сертифіковані та мають гарантію. Ви можете вибрати та придбати агрегати як для побутових потреб, так і для виробничих цілей. Менеджери компанії дадуть відповіді на всі ваші запитання.

  Ознайомтеся з асортиментом товару на сайті інтернет-магазину. Дізнатися про особливі характеристики кожної моделі можна на сайті компанії або телефоном. Для цього зателефонуйте на гарячу лінію та отримайте потрібну інформацію. Доставлення товару здійснюється по всій Україні.

  Відповіді на поширені запитання

  Які міжнародні компанії-виробники компресорів для холодильних агрегатів відомі в Україні?

  ✅ Провідними в нашій країні є такі фірми: Secop, Tecumseh, CUBIGEL (Іспанія), EMBRACO (Словаччина), Donper (колишня Aspera), KULTHORN.

  У торговому холодильному устаткуванні є основні режими роботи?

  ✅ Широке застосування знайшли 2 режими роботи – середньотемпературний та низькотемпературний. Як середньотемпературні, так і низькотемпературні поршневі компресори можуть застосовуватися в середньотемпературних агрегатах. Це зумовлено їхньою конструкцією.

  Які типи конструкції компресорів для холодильного агрегату?

  ✅ Є відкриті, герметичні та напівгерметичні компресори для холодильного агрегату. Найпотужніші – це конструкції відкритого типу. Герметичні компресори компактні, тому найчастіше використовуються у побутовій сфері. Напівгерметичні апарати поєднують малі розміри та гарну потужність.